Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05

AEG Hata Kodları, Arıza Kodları ve Çözümü

AEG Hata Kodları, Arıza Kodları ve Çözümü hakkında daha fazla bilgi, detaylı bilgi ve servis ihtiyaçlarınız için bize (0324) 502 30 04 veya (0324) 502 30 05 numaralardan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

AEG Bulaşık Makinesi Hata Kodları Arıza Giderme AEG markası bir asırdan uzun süredir varlığını sürdürmektedir. Emil Rathenau adında yetenekli bir mühendis tarafından bulundu. 1883 yılında elektrik lambalarının üretimini başlattı. Şirket, 1887 yılında adını almıştır (Allgemeine Elektricitäts Gesellschaft). Şirket Alman elektrifikasyon gelişiminde büyük katkı sağlamıştır. Ve 1889’da, ilk elektrikli aletler Berlin’deki uluslararası sergide sunuldu.
AEG Bulaşık Makinesi Arıza/Hata Kodları

Günümüzde AEG markası, fonksiyonel ve çok güvenilir olduğu düşünülen mükemmel bir üne ve yüksek kaliteli ürününe dünya çapında tanınır. Geliştiriciler, malların ergonomisine ve tasarımına özel bir önem veriyorlar. Ana personel şirketi geliştirir ve en son teknik gelişmeleri ve yenilikleri kullanarak çıkışını iyileştirmeye çalışır.

Bulaşık makineleri markanın ürünlerinden biridir. Ancak böyle çağdaş ve dayanıklı bir makine bile aniden kırılabilir. Bu durumda onarım çalışmaları gereklidir. Bu bölümde AEG bulaşık makineleri hata kodlarını bulabilirsiniz . Bu bilgi, hasarın nedenini belirlemenize yardımcı olacak ve nasıl onarılacağını size bildirecektir.
AEG Bulaşık Makinesi Hata Kodu 10

AEG Bulaşık Makinesi Hata Kodu 10 Şimdi, AEG hata kodlarının bir ‘,’ ile başladığını belirtmek önemlidir. Bu özellikle bulaşık makinesinin su ile doldurulmadığı anlamına gelir.

Cihaz doğru bir şekilde su alamadığı göstermektedir.:

Su musluğunuzun açık olduğundan emin olun.
Su giriş basıncının çok düşük olup olmadığın kontrol ediniz.
Su musluğunun arızalı olup olmadığından kontrol ediniz.
Giriş hortumu üzerindeki filtrenin tıkalı olmadığından emin olun.
Giriş hortumunda bükülmeler veya kırılmaların olup olmadığından emin olun.

AEG Bulaşık Makinesi Hata Kodu 20

AEG Bulaşık Makinesi Hata Kodu 20 Bu mesaj bulaşık makinesinin akmadığı anlamına gelir, bu yüzden açmaya çalışırken dikkatli olun.
AEG Bulaşık Makinesi Hata Kodu 30

AEG Bulaşık Makinesi Hata Kodu 30 Bu AEG kodu farklıdır, çünkü size sel karşıtı önlemlerin etkin olduğunu söyler. Bulaşık makinenizde kaçak olup olmadığını kontrol edin, özellikle arka ve tüpler içeri ve dışarı çıkıyor.
AEG Işık Tabanlı Hata Kodları

AEG Işık Tabanlı Hata Kodları Bunlar, bir arızayı iletmek için ışıkları kullanan AEG kodlarıdır ve bunlardan ilki, hiç ışık yanmadığı zamandır. Bu ışık eksikliği, makinede güç olmadığı anlamına gelir.

Yanıp sönen bir ışık, bulaşık makinenizin beş dakika sonra yeterince suyla doldurulmadığı anlamına gelir, bu da bir tür arızayı gösterebilir.

İkinci ışık yanıp sönüyorsa, herhangi bir su tespit edilmeden çalışacaksınız, bu da bir tıkanıklık gösterebilir. Yanıp sönen üç ışık, sıcaklıkla ilgili bir sorundur ve dört ışık yanıp sönmesi, suyun yeterince ısınmaması anlamına gelir.

Son olarak, beşinci ve altıncı ışıklar yanıp sönüyor, bulaşık makinesinin suyu tahliye etmediği veya sırasıyla sıkışmış bir motor olduğu anlamına gelir

AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodları Arıza Düzeltme AEG’nin yüksek kaliteli olduğu biliniyor olsa da, çamaşır makinenizin bir sorun yaşayabileceği ihtimali hala var.
AEG Çamaşır Makinesi Arıza/Hata Kodları

AEG Çamaşır Makinesi Hatalar bir çamaşır makinesinin günlük hayatının bir parçası, onlar sadece bazen olabilir ve yanıp sönen mesaj endişelenmenize neden olurken, bu hataların büyük çoğunluğu bir profesyonelin elinde düzeltmek için basit olabilir.

Bu hataları kendi başınıza düzeltmek mümkündür, ancak tüm hatalar eşit değildir. Bazıları diğerlerinden çok daha karmaşıktır, bu yüzden emin değilseniz profesyonel bir teknisyenin güvenli bir şekilde aranmasını istiyorsanız her zaman tavsiye edilir.

Neyse ki size yardımcı olabilir, deneyimli tamir teknisyenleri herhangi bir hatayı düzeltmek mümkün olacak böylece profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa sadece temasa geçin ! Yani, çamaşır makinesi sahiplerinin bilmesi gereken tüm hata kodlarına bir bakalım.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 11

Bu hata, çamaşır makinesinin bir döngü başlattığınız zaman su dolduramayacağı anlamına gelir , bu çok sayıda olası neden olarak, bir teknisyeni çağırmak muhtemelen en iyisi olacaktır.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 12

Yukarıdaki gibi, bu hata, çamaşır makinenizin suyla doldurulamayacağı, ancak bir yıkama döngüsü yerine bir kurutma döngüsü sırasında doldurulamayacağı anlamına gelir. Yine, bir profesyonelden yardım almak bu hatayı çözmenin en iyi yoludur.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 13

Çamaşır makinenizde bir sızıntı varsa, o zaman bu hata kodunu görürsünüz, bu durum kötü gelebilir, çünkü bir sızıntı bazen küçükse kolayca tamir edilebilir. Ancak, bir kez daha profesyonel olarak arayarak bu hatayı çözmenin en iyi yolu.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 21

Eğer çamaşır makineniz bir döngüden sonra kalan suyu tamamen boşaltamazsa, bu hatayı göreceksiniz , bu genellikle karmaşık bir problemdir, bu yüzden profesyonel bir tamirci çağırmak genellikle en iyisidir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 22

Bu hata hata 21 benzerdir ve çamaşır makinesi anlamına tahliye olamaz kalan suyunu bir kurutmadan sonra . Yine, yukarıdaki profesyonel bir tamirci çağırmak gibi bu hatayı düzeltmek için en iyi yoldur.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 23

Çamaşır makinenizin boşaltma pompasında bir sorun varsa, 23 numaralı hata kodunu görürsünüz, bu sorun, bazıları çok daha karmaşık olsa da, düzeltilmesi kolay olan çok sayıda farklı şeyden kaynaklanabilir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 31

Çamaşır makinenizin basınç şalterinde bir sorun varsa bu hata kodu görüntülenecektir . Neyse ki bu hata bir tam olarak bir neden olarak bir kablolama problemi bu yüzden size yardımcı olmak için bir tamirci bu hata kodu çağrı görürseniz.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 32

Yine, bu hata kodu basınç şalteri ile ilgilidir ve doğru şekilde kalibre edilmediği anlamına gelir . Düzeltmek kolay olsa da, onarım için tekrar profesyonel yardım gerekebilir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 35

Bu hata, çamaşır makinenizde su taşması anlamına gelir . Sabitleme genellikle profesyonel yardıma ihtiyaç duyacaktır, bu nedenle görüntülendiğini görürseniz size yardımcı olacak bir tamirci çağırın.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 38

Çamaşır makinenizdeki basınç bölmesi tıkalıysa, bu hata kodunun görüntüleneceğini görürsünüz. Bu konuyu doğru bir şekilde düzeltmek bir profesyonele ihtiyaç duyacaktır, bu yüzden eğer yardım ederseniz yardım ederseniz bizi arayın!
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 3A

Hata 3A, sık görmeyeceğiniz nadir bir hata kodudur ve çamaşır makinenizdeki ısıtma elemanı sensörü ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir, bu da bir profesyonelin gerektiği gibi düzeltilmesini gerektirir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 41

Çamaşır makinesi kapısının açmayı reddetmesi nispeten yaygın bir sorundur ve çeşitli nedenlere sahip olabilir, eğer bu hata kodu görüntülenirse sorun kapının içinde olduğunu bilirsiniz.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 42

Bu hata, kapınızın düzgün bir şekilde kilitlenemeyeceği ve birtakım sorunlardan kaynaklanabileceği anlamına gelir . Düzeltmek kolay olabilirdi ama hepsi nedene bağlı, bu yüzden yardıma ihtiyacınız varsa bir profesyonel çağırın.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 43

Bu hata kodu çamaşır makinenizin kapısıyla ilişkilidir ve kapı kilidindeki güç kaynağı düzgün çalışmıyor demektir. Bu birtakım sorunlardan kaynaklanıyor olabilir, bu yüzden bir profesyonelde arama yapmak en iyisi içindir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 44 ve 45

Kapı kilidinde algılama devresiyle ilgili problemler varsa , bu iki hata kodundan birini göreceksiniz. Bu, hatalı bir PCB ünitesi de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı olabilir, bu nedenle bir profesyonelin size tavsiyede bulunmanıza yardımcı olması için çağrı yapın.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 51, 52 ve 53

Bütün bu hata kodları çamaşır makinenizdeki motor problemleriyle ilgilidir, motor problemleri elektronik sorunlar ve hatta kaçaklar da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde olabilir. Yani, bu düzeltmek için profesyonel yardıma ihtiyaç duyacağınız bir problem.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 61

Çamaşır makinenizde ısıtma sistemi ile ilgili bir sorun varsa, bu hata kodunu göreceksiniz. Bu sorunu düzeltmek size yardımcı olacak profesyonel bir teknisyene ihtiyaç duyacaktır.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 62

Bu hata çamaşır makinenizin aşırı ısındığı anlamına gelir, bazen çamaşır makinenizi soğumaya bıraktığınızda bu hata kendini düzeltebilir. Bununla birlikte, bu hata daha sık olursa, size yardımcı olacak bir profesyonel çağırmak daha ciddi olabilir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 66 ve 68

Bu iki hata kodu çamaşır makinenizdeki ısıtma elemanları ile ilgilidir , büyük olasılıkla kablolama ile ilgili bir problem olacaktır, ancak bu sorunun düzeltilmesi genellikle bir profesyonelin yardımını gerektirecektir.

AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodları
AEG Çamaşır Makinesi Arıza Kodları

AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 69

Bu hata yine çamaşır makinenizdeki ısıtma elemanları ile ilişkilidir, zamanla kendini tamir edebilir, ancak dış etkenlerin ne olduğuna bağlıdır. Eğer tekrar tekrar olursa profesyonel bir teknisyene yardım etmelisiniz.

AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 71, 72, 73 ve 74

Bir çamaşır makinesindeki sensör sorunları , bu hata kodlarından biriyle görüntülenecektir. Sensörlerden herhangi biri arızalanırsa, bu hata kodlarından birini çözmenize yardımcı olacak bir uzmanı aramanız tavsiye edilir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 82 ve 83

Her iki hata kodu da çamaşır makinenizin içindeki seçici alete bağlanır . Bu ciddi gelebilir ancak size yardımcı olmak için bir profesyonel ile sabitlemek genellikle kolaydır.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 91 ve 92

Bu hata kodlarının her ikisi de çamaşır makinesindeki iç iletişim ile ilgili sorunlara ilişkindir , bu da çözülmesi nispeten zor bir problem olabilir, bu nedenle genellikle size yardımcı olacak bir profesyonelde aramanız gerekir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 93 ve 94

Yanlış yapılandırma, düşündüğünüzden daha yaygındır ve bu hata kodlarından biri tarafından görüntülenecektir. Yine, bu hatalarda size yardımcı olacak bir profesyonelin yardımına ihtiyaç duyacaksınız.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu 97

Bir ayrılığı programı seçicisi ve geçerli yıkama döngüsü arasında bu hata kodu görüntülenir anlamına gelecektir. Hata kodunu silip makinenizi başka bir yıkama devrinden geçirerek, bazen bu sorunu düzeltir, ancak bu işe yaramazsa size yardımcı olacak bir profesyonel aramanız gerekecektir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EA1

Bu hata kodu , çamaşır makinenizin içindeki tamburda bir sorun olduğunu gösterir . Bu bir dizi farklı form alabilir, bu sayede bir profesyonelin çamaşır makinenizi en iyi şekilde kullanacağını kontrol etmesi için arayarak.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EA6

Bu hata kodu çamaşır makinenizin kapısına tekrar bağlanır, bu çok çeşitli nedenlere sahip olabilir, bu nedenle size yardımcı olacak bir profesyonel aramanız gerekecektir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EC1

Bu hata kodu, çamaşır makinenizdeki solenoid valf ile ilgili bir sorun olduğunda, genellikle bir şekilde engellendiği anlamına gelir. Yine, bu hatayı düzeltmenize yardımcı olacak bir profesyonel çağırmak genellikle tavsiye edilir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu ED1, ED4 ve ED6

Çamaşır makinenizin içindeki iletişim hataları bu üç hata kodundan biriyle gösterilecektir. Bu problemin birtakım olası nedenleri olabilir, bu yüzden size yardımcı olacak profesyonel bir teknisyeni çağırmak genellikle tavsiye edilir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu ED2 ve ED3

Yine, bu hatalar çamaşır makinenizin içindeki ısıtma elemanlarına bağlıdır, bu bazen düzeltilmesi kolay olabilir. Bununla birlikte, dışlama nedenine bağlı olarak, daha karmaşık olabilir ya da elemanların tamamen değiştirilmesi gerekebilir.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EF1

Çamaşır makinenizin tahliyesinde veya filtresindeki bloklar nispeten yaygın bir sorundur ve genellikle makinenizde bir blok varsa bu hata kodunu göreceksiniz. Eğer tıkanıklığı kendiniz kaldırabilirseniz, genellikle hatayı düzeltir, ancak emin değilseniz, bunu yapmak için bir profesyonelde arayın.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EF2

Çok fazla deterjan kullandıysanız , genellikle görüntülenen bu hata kodunu görürsünüz. Bazen fazla köpüğü temizleyerek ve ardından kısa bir yıkama döngüsü uygulayarak bu sorunu düzeltebilirsiniz.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EF4

Su basıncınız düşükse, genellikle bu hatayı görürsünüz. Bir dizi farklı nedene sahip olabilir ve genellikle düzeltilmesi gereken bir profesyonel gerektirir, bu nedenle bu sorunu kendi başınıza ele almak tavsiye edilmez.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EF5

Bu hata çamaşır makinenizdeki dengesiz bir yükten kaynaklanır . Sadece mevcut döngüyü iptal etmek ve hatayı silmek ve daha sonra yükü yeniden ayarlamak sorunu çözecektir, ancak eğer işe yaramıyorsa ya da bunu yapamıyorsanız, size yardımcı olacak bir profesyonel çağırın.
AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodu EH1, EH2 ve EH3

Bu üç hata kodunun tümü, güç kaynağı sorunlarından kaynaklanır, bunlar çok farklı şekiller alabilir ve genellikle düzeltilmesi zor olacaktır. Yani, bu hatalardan herhangi birini görürseniz size yardımcı olacak bir profesyonel çağırın.
Hata Kodlarını Temizleme

AEG Çamaşır Makinesi Hata Kodları Çamaşır makinenizi tekrar kullanabilmeniz için genellikle hata kodlarını temizlemeniz gerekir, endişelenmeyin, bu oldukça basittir. Aşağıdaki genel kurallar AEG model çamaşır makinelerinin çoğunda çalışmalıdır, ancak aynı zamanda kullanım kılavuzuna da başvurmalısınız.

AEG Buzdolabı Hata Kodları AEG, donmayan bir soğutma sistemine sahip geniş bir buzdolabı dondurucu yelpazesi ile turbo dondurma ve düşük enerji tüketimi ile kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar. Hassas sıcaklık regülasyonu, kapı açık uyarıları ve değiştirilebilir kapı menteşesi için elektronik kontroller, sol veya sağ açma kapısına esneklik sağlar. Hepsi bu modern cihazların cazibesine katkıda bulunuyor. Ancak buzdolabı dondurucusu olması gerektiği gibi çalışmadığında ne olur? AEG buzdolabı dondurucu sorunları ve sorun giderme kılavuzuna buradan bakın.

Cihazınızla ilgili hata kodları ve arızalar için teknik servisimizi arayabilir veya soru sor bölümünden bizlere YORUM YAZARAK soru sorabilirsiniz.
AEG Buzdolabı Hata/Arıza Kodları

Ayar sıcaklığı 1. Fişi takın (A) düğmesine basın. Sıcaklık (sıcaklık) sıcaklığa ulaştığında alarm lambası (M) yanıp söner. (L) düğmesine basmak 4 zil sesini kapatır. (K) (I) veya düğmesine basın. Sıcaklık göstergesi, display.5 sıcaklığında geçerli olarak ayarlanmış NOMINAL sıcaklık yanıp söner.

(I) veya (K) düğmesine basarak istenen sıcaklığı ayarlayın. Sıcaklık göstergesi değiştirilen ayarı işaretler. Tuşa her basıldığında, sıcaklık 1 ° C’ye kadar değişir. Gıda güvenliği açısından -18 ° C’den, dondurucuda gıda depolama için yeterli kabul edilmelidir.
AEG Buzdolabı Hata Kodu E1

Açık devre Dondurucu termistör
AEG Buzdolabı Hata Kodu E2

Dondurucu Termistör kısa devre
AEG Buzdolabı Hata Kodu E3

Açık devre Buzdolabı termistörü
AEG Buzdolabı Hata Kodu E4

Buzdolabı Kısa devre termistörü
AEG Buzdolabı Hata Kodu E7

Evaporatör açık devre
AEG Buzdolabı Hata Kodu E8

Evaporatör Evaporatör
AEG Buzdolabı Hata Kodu E9

Kısa devre termistörü Açık devre ayarlı sıcaklık şalteri
AEG Buzdolabı Hata Kodu EA

Direksiyondan geri besleme yok
AEG Buzdolabı Hata Kodu EB

Motor Deflektörü sürekli çalışmada
AEG Buzdolabı Hata Kodu EE

Defrost zaman aşımı

AEG Buzdolabı Hata Kodları

Buradaki hata fan motoru, evaporatör, termostat veya sayaç kontrol sensörlerinde olabilir. Buz çözücü ısıtıcı arızalı olabilir ve bir uzman tarafından değiştirilmesi gerekecektir.

Hata kodlarını gösteren AEG buzdolabı dondurucuları, bir hata tespitinde sizi doğru yönde gösteriyor. Örneğin:

F1 ve F2 muhtemelen hatalı bir termostat
F3 ve F4 hatalı sıcaklık sensörü
F6 ve F7 kesintiye uğramış güç kaynağı veya düzgün kapatılmamış bir kapı

Buzdolabı dondurucusundaki turuncu LED yanık kalırsa, bu Süper Dondurma işlevinin etkinleştirilmiş olması ve kolayca devre dışı bırakılması olabilir. Değilse, bir onarım uzmanını aramanız gerekir.

AEG Klima Hata Kodları tam listesi. Taşıyıcı AC’nizde hata kodları göründüğünde , kullanıcıya Taşıyıcı AC ile iç duvar ünitesinde veya dış ünitede bir sorun olduğunu söyler. Görüntülenen hata kodu, klimada meydana gelen sorunu size bildirir. AEG Hata kodunun anlamını ve tanımını bildiğinizde, bu kodu ve hangi işlemin yapılması gerektiğini tam olarak anlamanıza yardımcı olacaktır. Daha sonra servis edilmesi, onarılması, değiştirilmesi veya bakımının yapılması gereken parçalar olup olmadığını tam olarak giderebilirsiniz.
AEG Klima Hata/Arıza Kodları

Arıza
Hata mesajı

Çözüm
Antifriz koruma

E2
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Sistem tıkanması veya soğutucu akışkan sızıntısı

E3
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Yüksek sıcaklıkta kompresör deşarjına karşı koruma

E4
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
AC aşırı akımlara karşı koruma

E5
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
İç ve dış ünite arasındaki iletişim hatası

E6
Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Aşırı yüksek sıcaklığa karşı koruma

E8
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.

H4
İç fan motorundan geri bildirim yok

H6
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Jumper kapağındaki arızaya karşı koruma

C5
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
İç ünite ve dış ünite eşleşmiyor

LP
Cihazın yetkili satıcısına başvurun.
Dış ünitenin DC fan motorunda arıza

L3
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Akım koruma

L9
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Soğutucu akışkan birikmesi

fo
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
İç ünitenin ortam sensörü açık veya kısa devre

F1
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
İç ünite boru sensörü açık veya kısa devre

F2
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Dış ünitenin ortam sensörü açık veya kısa devre

F3
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Dış ünite boru sensörü açık veya kısa devre

F4
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Deşarj sensörü açık veya kısa devre

F5
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Aşırı yükleme sınırı / düşüş sıklığı

F6
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Aşırı akım sınırı / düşüş sıklığı

F8
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Yüksek deşarj sıcaklığı / düşme frekansı için limit

F9
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Antifriz sınırı / düşüş frekansı

FH
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Buz çözme

H1
Bu rutin defrost işlemini gösterir.
Kompresörün aşırı yüklenmesine karşı koruma

H3
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
IPM koruması

H5
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Aksi takdirde, kurulum teknisyeninin ziyaretini isteyin.
PFC koruması

HC
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
EEPROM’un okunmasında bozukluk

EE
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Aksi takdirde, kurulum teknisyeninin ziyaretini isteyin.
Yüksek PN voltajına karşı koruma

PH
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Düşük PN voltajına karşı koruma

PL
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
4 yollu vananın anormal değişimi

U7
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Min. Test modunda kompresör frekansı

Po
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Test modunda kompresör için anma frekansı

P1
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Maks. Test modunda kompresör frekansı

P2
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Test modunda kompresör için orta frekans

P3
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Frekans sınırı (güç)

LU
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.
Frekans sınırı (modül sıcaklığı)

AB
Cihazı kapatın ve tekrar açın. Bu sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.

AEG Hata Kodları, Arıza Kodları ve Çözümü hakkında daha fazla bilgi, detaylı bilgi ve servis ihtiyaçlarınız için bize (0324) 502 30 04 veya (0324) 502 30 05 numaralardan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Call Now Buttonservis kaydı