gtag('config', 'AW-450091330');

Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin philips servisi

Yenişehir phılıps servisi

Yenişehir Philips servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Philips marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Philips Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Yenişehir Philips Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yenişehir Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Yenişehir Philips Servisi Philips marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Yenişehir olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Yenişehir Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Philips marka beyaz eşyalarınıza Yenişehir de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Philips beyaz eşya servisi Yenişehir merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Philips beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Philips Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Philips Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Philips marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Philips çamaşır makinesi Servisi

Philips bulaşık makinası Servisi

Philips kurutma makinesi Servisi

Philips Buzdolabı Servisi

Philips Fırınlı Ocak Servisi

Philips Televizyon Servisi

Philips Derin Dondurucu Servisi

Philips Klima Servisi

Philips Ocak Servisi

Philips Fırın Servisi

Philips MikrodaPhilipsa Fırın Servisi

Philips Setüstü Ocak Servisi

Philips Davlumbaz Servisi

Philips Yenişehirfak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Yenişehir Philips Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz BöPhilipseler

Call Now Buttonservis kaydı