Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin ariston servisi

Toroslar Ariston Servisi

Toroslar Ariston servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Ariston marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Ariston Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Toroslar Ariston Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Toroslar Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Toroslar Ariston Servisi Ariston marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Toroslar olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Toroslar Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Ariston marka beyaz eşyalarınıza Toroslar de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Ariston beyaz eşya servisi Toroslar merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Ariston beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Ariston Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Ariston Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Ariston marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Ariston çamaşır makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinası Servisi

Ariston kurutma makinesi Servisi

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston Fırınlı Ocak Servisi

Ariston Televizyon Servisi

Ariston Derin Dondurucu Servisi

Ariston Klima Servisi

Ariston Ocak Servisi

Ariston Fırın Servisi

Ariston Mikrodalga Fırın Servisi

Ariston Setüstü Ocak Servisi

Ariston Davlumbaz Servisi

Ariston Toroslarfak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Toroslar Ariston Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Call Now Buttonservis kaydı