Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin hotpoint servisi

Tömük Hotpoint Servisi

Tömük Hotpoint servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Hotpoint marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Hotpoint Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Tömük Hotpoint Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Tömük Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Tömük Hotpoint Servisi Hotpoint marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Tömük olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Tömük Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Hotpoint marka beyaz eşyalarınıza Tömük de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Hotpoint beyaz eşya servisi Tömük merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Hotpoint beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Hotpoint Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Hotpoint Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Hotpoint marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Hotpoint çamaşır makinesi Servisi

Hotpoint bulaşık makinası Servisi

Hotpoint kurutma makinesi Servisi

Hotpoint Buzdolabı Servisi

Hotpoint Fırınlı Ocak Servisi

Hotpoint Televizyon Servisi

Hotpoint Derin Dondurucu Servisi

Hotpoint Klima Servisi

Hotpoint Ocak Servisi

Hotpoint Fırın Servisi

Hotpoint Mikrodalga Fırın Servisi

Hotpoint Setüstü Ocak Servisi

Hotpoint Davlumbaz Servisi

Hotpoint Tömükfak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Tömük Hotpoint Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Call Now Buttonservis kaydı