Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin sigma servisi

Tarsus Sigma servisi

Tarsus Sigma servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Sigma marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Sigma Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Tarsus Sigma Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Tarsus Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Tarsus Sigma Servisi Sigma marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Tarsus olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Tarsus Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Sigma marka beyaz eşyalarınıza Tarsus de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Sigma beyaz eşya servisi Tarsus merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Sigma beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Sigma Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Sigma Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Sigma marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Sigma çamaşır makinesi Servisi

Sigma bulaşık makinası Servisi

Sigma kurutma makinesi Servisi

Sigma Buzdolabı Servisi

Sigma Fırınlı Ocak Servisi

Sigma Televizyon Servisi

Sigma Derin Dondurucu Servisi

Sigma Klima Servisi

Sigma Ocak Servisi

Sigma Fırın Servisi

Sigma MikrodaSigmaa Fırın Servisi

Sigma Setüstü Ocak Servisi

Sigma Davlumbaz Servisi

Sigma Tarsusfak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Tarsus Sigma Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz BöSigmaeler

Call Now Buttonservis kaydı