Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin mitsubishi servisi

Mezitli mitsubishi servisi

Mezitli Mitsubishi servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Mitsubishi marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Mitsubishi Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Mezitli Mitsubishi Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Mezitli Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Mezitli Mitsubishi Servisi Mitsubishi marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Mezitli olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Mezitli Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Mitsubishi marka beyaz eşyalarınıza Mezitli de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Mitsubishi beyaz eşya servisi Mezitli merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Mitsubishi beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Mitsubishi Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Mitsubishi Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Mitsubishi marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Mitsubishi çamaşır makinesi Servisi

Mitsubishi bulaşık makinası Servisi

Mitsubishi kurutma makinesi Servisi

Mitsubishi Buzdolabı Servisi

Mitsubishi Fırınlı Ocak Servisi

Mitsubishi Televizyon Servisi

Mitsubishi Derin Dondurucu Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Ocak Servisi

Mitsubishi Fırın Servisi

Mitsubishi MikrodaMitsubishia Fırın Servisi

Mitsubishi Setüstü Ocak Servisi

Mitsubishi Davlumbaz Servisi

Mitsubishi Mezitlifak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Mezitli Mitsubishi Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz BöMitsubishieler

Call Now Buttonservis kaydı