Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05

Mersin sonny Servisi

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

TIKLA HEMEN ARA!

(0324) 502 30 04

(0324) 502 30 05

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mersin Sony servisi Buzdolabı,bulaşık makinesi,çamaşır makinesi, Klima montaj,klima tamir,Led TV tamir, ve Diğer Beyaz Eşya Ürünlerinin Tamir, Bakım ve Onarımı Yapılmaktadır.beyaz eşya ve klima teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde sunmaktayız. ürünlerinizden herhangi biri arızalandığı takdirde firmamızı arayarak veya biz sizi arayalım formumuzu doldurarak en hızlı şekilde bizlere ulaşabilirsiniz ve mağduriyetinizi en kısa süre içerisinde çözmekle görevli olan teknik servis ekibimiz hizmetinizde olacaktır.

SONY Genel Arızalar

SONY Led Tv ses var görüntü yok, Lcd ışıkları yanıyor ama açılmıyor, lcd tv elektrik gelmiyor

SONY Buzdolabı alttan su akıtıyor, buzdolabı motor çalışmıyor, buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı yukarı soğutuyor alt taraf soğutmuyor, buzdolabı alt soğutuyor üst taraf soğutmuyor, buzdolabı ışıklar yanıyor ama çalışmıyor.

SONY Bulaşık makinası alttan su akıtıyor, bulaşık makinası ısıtmıyor, bulaşık makinası bulaşıkları kirli bırakıyor, bulaşık makinası su almıyor, bulaşık makinası su alıyor ama çalışmıyor.

SONY Klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor, klima motor çalışmıyor, klima temizlik, klima sökme ve taşıma, klima servisi.

SONY Çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi su alıyor ama kazan dönmüyor, çamaşır makinası ısıtmıyor, çamaşır makinası sesli kurutuyor, çamaşır makinası tamircisi mersin, çamaşır makinası ıslak bırakıyor, çamaşır makinası durulama yapmıyor, çamaşır makinası durulama yapmıyor, çamaşır makinası yumuşatıcıyı almıyor, çamaşır makinası yerinde durmuyor.

Tüm SONY markalı beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarımı yapılmaktadır. Hızlı servis için bize ulaşın.

Mersin sony servisi

MERSİN SONY SERVİSİ

Sosyal Medya Paylaşım