gtag('config', 'AW-450091330');

Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05

Mersin sıemens servisi

Mersin Sıemens servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Sıemens marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Sıemens Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 05 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Kumkuyu Sıemens Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Kumkuyu Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Mersin Sıemens Servisi Sıemens marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Kumkuyu olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Mersin Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Sıemens marka beyaz eşyalarınıza Kumkuyu de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Sıemens beyaz eşya servisi Mersin merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Sıemens beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Sıemens Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Sıemens Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Sıemens marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Sıemens çamaşır makinesi Servisi

Sıemens bulaşık makinası Servisi

Sıemens kurutma makinesi Servisi

Sıemens Buzdolabı Servisi

Sıemens Fırınlı Ocak Servisi

Sıemens Televizyon Servisi

Sıemens Derin Dondurucu Servisi

Sıemens Klima Servisi

Sıemens Ocak Servisi

Sıemens Fırın Servisi

Sıemens MikrodaSıemensa Fırın Servisi

Sıemens Setüstü Ocak Servisi

Sıemens Davlumbaz Servisi

Sıemens Kumkuyufak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 05 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Mersin Sıemens Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz BöSıemenseler

Call Now Buttonservis kaydı