Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin regal servisi

Kumkuyu regal servisi

Kumkuyu Regal servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Regal marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Regal Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Kumkuyu Regal Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Kumkuyu Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Kumkuyu Regal Servisi Regal marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Kumkuyu olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kumkuyu Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Regal marka beyaz eşyalarınıza Kumkuyu de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Regal beyaz eşya servisi Kumkuyu merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Regal beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Regal Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Regal Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Regal marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Regal çamaşır makinesi Servisi

Regal bulaşık makinası Servisi

Regal kurutma makinesi Servisi

Regal Buzdolabı Servisi

Regal Fırınlı Ocak Servisi

Regal Televizyon Servisi

Regal Derin Dondurucu Servisi

Regal Klima Servisi

Regal Ocak Servisi

Regal Fırın Servisi

Regal MikrodaRegala Fırın Servisi

Regal Setüstü Ocak Servisi

Regal Davlumbaz Servisi

Regal Kumkuyufak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Kumkuyu Regal Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz BöRegaleler

Call Now Buttonservis kaydı