Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin arçelik servisi

Kargıpınarı Arçelik Servisi

Kargıpınarı Arçelik servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Arçelik marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Arçelik Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Kargıpınarı Arçelik Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Kargıpınarı Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Kargıpınarı Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Kargıpınarı olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kargıpınarı Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Arçelik marka beyaz eşyalarınıza Kargıpınarı de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Arçelik beyaz eşya servisi Kargıpınarı merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Arçelik beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Arçelik Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Arçelik Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Arçelik marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Arçelik çamaşır makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinası Servisi

Arçelik kurutma makinesi Servisi

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Fırınlı Ocak Servisi

Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Derin Dondurucu Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Ocak Servisi

Arçelik Fırın Servisi

Arçelik Mikrodalga Fırın Servisi

Arçelik Setüstü Ocak Servisi

Arçelik Davlumbaz Servisi

Arçelik Kargıpınarıfak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Kargıpınarı Arçelik Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Call Now Buttonservis kaydı