Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin sunny servisi

Erdemli sunny servisi

Erdemli Sunny servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Sunny marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Sunny Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Erdemli Sunny Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Erdemli Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Erdemli Sunny Servisi Sunny marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Erdemli olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Erdemli Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Sunny marka beyaz eşyalarınıza Erdemli de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Sunny beyaz eşya servisi Erdemli merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Sunny beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Sunny Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Sunny Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Sunny marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Sunny çamaşır makinesi Servisi

Sunny bulaşık makinası Servisi

Sunny kurutma makinesi Servisi

Sunny Buzdolabı Servisi

Sunny Fırınlı Ocak Servisi

Sunny Televizyon Servisi

Sunny Derin Dondurucu Servisi

Sunny Klima Servisi

Sunny Ocak Servisi

Sunny Fırın Servisi

Sunny Mikrodalga Fırın Servisi

Sunny Setüstü Ocak Servisi

Sunny Davlumbaz Servisi

Sunny Erdemlifak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Erdemli Sunny Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Call Now Buttonservis kaydı