Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
mersin samsung servisi

Davultepe samsung servisi

Davultepe Samsung servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Samsung marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Samsung Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Davultepe Samsung Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Davultepe Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Davultepe Samsung Servisi Samsung marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Davultepe olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Davultepe Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Samsung marka beyaz eşyalarınıza Davultepe de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Samsung beyaz eşya servisi Davultepe merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Samsung beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Samsung Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Samsung Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Samsung marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Samsung çamaşır makinesi Servisi

Samsung bulaşık makinası Servisi

Samsung kurutma makinesi Servisi

Samsung Buzdolabı Servisi

Samsung Fırınlı Ocak Servisi

Samsung Televizyon Servisi

Samsung Derin Dondurucu Servisi

Samsung Klima Servisi

Samsung Ocak Servisi

Samsung Fırın Servisi

Samsung MikrodaSamsunga Fırın Servisi

Samsung Setüstü Ocak Servisi

Samsung Davlumbaz Servisi

Samsung Davultepefak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Davultepe Samsung Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz BöSamsungeler

Call Now Buttonservis kaydı