Çağrı Merkezi

(0324) 502 30 05
Mersin baymak servisi

Akdeniz Baymak Servisi

Akdeniz Baymak servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Baymak marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Baymak Servisi Telefon Numarası (0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Akdeniz Baymak Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Akdeniz Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Hayatımız süresince en fazla ihtiyaç duyduğumuz ev eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda önemli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Akdeniz Baymak Servisi Baymak marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili< olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Akdeniz olarak güncel teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Akdeniz Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Yedek parca stoğumuz ile Baymak marka beyaz eşyalarınıza Akdeniz de geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Baymak beyaz eşya servisi Akdeniz merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Baymak beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Merkez Teknik Baymak Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Baymak Servisi

Servisimizde çalışan teknisyenlerimizi özenle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Baymak marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle tamamlayıp, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Baymak çamaşır makinesi Servisi

Baymak bulaşık makinası Servisi

Baymak kurutma makinesi Servisi

Baymak Buzdolabı Servisi

Baymak Fırınlı Ocak Servisi

Baymak Televizyon Servisi

Baymak Derin Dondurucu Servisi

Baymak Klima Servisi

Baymak Ocak Servisi

Baymak Fırın Servisi

Baymak Mikrodalga Fırın Servisi

Baymak Setüstü Ocak Servisi

Baymak Davlumbaz Servisi

Baymak Akdenizfak Eşyaları Servisi

(0324) 502 30 04 ve (0324) 502 30 05 Nolu numaralardan 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!

mersin merkez servisi

Akdeniz Baymak Servis, Bakım, Tamir, Onarım, Kurulum Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Call Now Buttonservis kaydı